Zde hledejte inspiraci :-)

... v levém sloupci menu je nejen moje, ale i vaše galerie... rozčlenila jsem je podle formátů, takže stačí otevřít příslušné album a kochat se... :-)

Pro uveřejnění vašich obrázků stačí poslat je na adresu: scrapmania@seznam.cz

Všechna díla v galerii i jinde na těchto stránkách jsou uveřejněná se svolením jejich autorek * Zaslání vašich obrázků na mou adresu považuji za svolení k jejich uveřejnění

Kopíruju, kopíruješ, kopírujeme...

Děláme to všichni... prohlížíme galerie, obdivujeme, ukládáme si stránky, které nás zaujaly, napodobujeme, inspirujeme se... Je to úplně v pořádku... ALE!!! Jestliže okopírujeme něčí stránku téměř do puntíku, je přinejmenším slušné se o tom zmínit, pokud jí chceme veřejně prezentovat.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem "svojí" stránku uviděla na cizím blogu v rubrice Moje scrapbooky... jsem opravdu potěšená, že tato stránka se pro někoho stala inspirativní předlohou... je to jedna z mých nejpovedenějších a taky jsem s ní vyhrála soutěž vyhlášenou na www.scrapbook.cz, ale jistě by mě ještě více potěšilo, kdybych vedle ní viděla své jméno jako autora předlohy, popřípadě odkaz na její originál.

NENÍ TO POVINNÉ, JE TO VĚC SLUŠNOSTI A SVĚDOMÍ KAŽDÉHO, KDO NĚCO TAKOVÉHO UDĚLÁ.

Tuto stránku jsem našla na www.elunka.ic.cz a mého Neodolatelného už znáte :-) 

Patří se ještě podotknout, že jsem paní kontaktovala a vše jsme si vysvětlily... na svých stránkách má nyní odkaz na galerie, ze kterých čerpá inspirace.

Scrapliftů této stránky později vzniklo několik, o většině z nich jsem byla uvědoměna nebo je pod nimi moje jméno... Mám velkou radost, že se stránka tolik líbí...