Ostatní ozdoby

Krásná kartonová písmena s jemnými glitry... Velikost písmen: 4 cm Výrobce: Melissa Frances Cena: 90 Kč (objednací číslo O - 11)
Sada miniklíčků ke zdobení stránek , minialb, přáníček... v nabídce černé nebo staromosazné V balení 3 druhy á 3 ks. Velikost klíčků: 2 cm. Při objednání prosím uveďte barvu. Výrobce: 7gypsies Cena za jedno balení: 56 Kč (objednací číslo O - 01)
Sada kovových ozdob typu Anchors. V nabídce červené a starostříbrné. Velikost jednotlivých ozdob: 2,5 - 3 cm V balení 4 druhy á 10 ks. Při objednání prosím uveďte číslo a barvu. Výrobce: 7gypsies Cena za jedno balení: 171 Kč (objednací číslo O - 02) Ve starostříbrné barvě je možné objednat pouze...
Krásná ozdůbka na minialba, přáníčka i stránky... Zámky jsou plastové s povrchovou úpravou imitující patinovanou mosaz. Velikost 1,5x1 cm. Prodej po 3 kusech. Výrobce: Rayher Cena: 25 Kč za 3 ks (objednací číslo O - 06)
Krásná kartonová ozdobná písmenka. Barevně ladí s kolekcí EXPLORER. K této kolekci je možné dokoupit papíry, stužky, grommets, visačky a jiné... Výrobce: WeR Memory Keepers Cena: 83 Kč (objednací číslo O - 10)
Plastické kartonové ozdůbky nejen na stránky... Visačky, štítky, růžky... barevně ladí s kolekcí HOOPLA. Velikost aršíku: 16x32 cm K této kolekci je možné přikoupit papíry, sružky, gromets aj. Výrobce: WeR Memory Keepers Cena: 83 Kč (objednací číslo O - 09)    
Plastické kartonové ozdůbky nejen na stránky... Visačky, štítky, růžky... barevně ladí s kolekcí PROMENADE. Velikost aršíku: 16x32 cm K této kolekci je možné přikoupit papíry, sružky, gromets aj. Výrobce: WeR Memory Keepers Cena: 83 Kč (objednací číslo O - 08)
Plastické kartonové ozdůbky nejen na stránky... Visačky, štítky, růžky... barevně ladí s kolekcí FRENZY. Velikost aršíku: 16x32 cm K této kolekci je možné přikoupit papíry, sružky, gromets aj. Výrobce: WeR Memory Keepers Cena: 83 Kč (objednací číslo O - 07)  
Oválné rámečky z odolné sádry, je možné je patinovat, barvit... jsou zdobené jemnými motivy a budou krásnou ozdobou na stránce nebo na deskách minialba. Využití najdou i na víčku dárkové krabičky nebo rámečku na fotografie. Výška rámečku je 5 cm. Výrobce: Melissa Frances Cena za 1 ks: 51 Kč...
6 ks designových stužek v délce 90 cm. Barevně ladí s Vánoční kolekcí. K Vánoční kolekci můžete dokoupit sadu brads s glitry. Brads stejně jako stužky jsou využitelné i "mimo vánoční sezónu" :-) Výrobce: WeR Memory Keepers Cena: 146 Kč (objednací číslo O - 05)
1 | 2 >>